Фінальний трейлер death stranding director’s cut, відредагований самим хідео кодзімою, вийде 8 вересня

16

Студія kojima productions визначилася з датою виходу фінального трейлера death stranding director’s cut — розширеного видання «симулятора кур’єра», про яке ми в подробицях писали тут. Ролик повинен з’явитися на каналі youtube студії вже 8 вересня о 10:00 за московським часом. Цікавий момент полягає в тому, що його редактурою займався сам хідео кодзіма.

Реліз death stranding director’s cut намічений на 24 вересня, тільки на playstation 5. Розробники в момент анонса дали зрозуміти, що ця версія адаптована під потужності нової консолі і використовує можливості контролера dualsense. Власникам playstation 4, які прикупили death stranding колись раніше, пропонують оформити платний апгрейд-сума невелика, але отримати «режисерську» версію безкоштовно не вийде.

Реклама

Wednesday, september 8th, tune in to watch the “final trailer” for death stranding director’s cut. You won’t want to miss it!airs on the kjp youtube channel, wednesday at 4pm/jst, 8am/bst, 12am/pst.https://t.co/pjq6ibxsqj#deathstranding pic.twitter.com/gyxu1ivbgk

— kojima productions (eng) (@kojipro2015_en)september 3, 2021

До речі, власники pc, які давно хотіли випробувати death stranding, можуть звернути увагу на розпродаж в steam, яку влаштував видавець 505 games. Там проект прямо зараз доступний за 1399 рублів (це вже з урахуванням знижки 60%).