“форсаж «не повинен закінчуватися, на думку режисера

27

Залишилося дві частини основної серії » форсажу” , але, очевидно, що франшиза ще далека від завершення.

Хоча нестримне бажання голлівуду перетворити кожен бренд в єдину загальну всесвіт стає все більш нудотним і породжує всілякі проблеми, збори в 6,4 мільярда доларів в прокаті ясно дають зрозуміти, що глядачі хочуть більше.

Десята частина “форсажу” вийде в квітні 2023 року, а одинадцята поставить крапку в історії домініка торетто (він дизель) і сім’ї. Все почалося 20 років з середньобюджетних гоночних трилерів, які перетворилися в дорогі блокбастери.

Режисер джастін лін зізнався в новому інтерв’ю screenrant, що не хоче, щоб «форсаж» закінчився після того його майбутньої глави з двох частин. Постановник вказав, що стрімінгова платформа може стати способом продовжувати розширювати всесвіт.

Що ж, очевидно, що все змінилося, і франшиза змінюється. Очевидно, потрібно думати про телебачення, потокове мовлення. Одна з речей, які мені найбільше подобаються в цих фільмах, – це те, що я розповідаю акторам про їх персонажів і їх шляху, тому що наш акторський склад і наш світ стали такими великими. І я можу сказати вам, що 80% нашої розмови ви не бачите на екрані.