Fujifilm випустила широкоформатну версію мобільного фотопринтера instax link

11

Компанія fujifilm анонсувала випуск нового мобільного фотопринтера, що використовує широкоформатний фотопапір instax wide. Ідейно модель instax link wide smartphone printer ідентична більш ранньої версії instax mini link-власник може прив’язати до принтера смартфон по bluetooth і друкувати з нього фото в стилі старих знімків на polaroid.

Pcmag.com

Аркуші паперу для instax wide приблизно вдвічі більше, ніж картки для instax mini, приблизно, розміром з дві банківські картки, розташовані пліч-о-пліч. Це означає, що їх буде не дуже зручно носити в гаманці, зате в інших умовах фото більшого розміру виглядає набагато краще.

Принтер link wide також сумісний з торішньою беззеркалкой fujifilm x-s10, це дозволяє обійтися при друку без посередництва смартфона або комп’ютера. З іншими камерами знімки доведеться вивантажувати з пам’яті на смартфон для подальшого друку за допомогою програми instax link.

У fujifilm заявляють, що заряду акб принтера link wide буде достатньо для друку 100 знімків. Є два режими передачі кольору: “багатий” і “натуральний«, завдяки чому можна вибрати між» яскравими і захоплюючими «і» насиченими і класичними” знімками. Додатково можна редагувати зображення в додатку, наприклад — обрізаючи їх і додаючи текст.

Instax link wide smartphone printer надійде в продаж вже в цьому місяці за ціною від $149,95. Також компанія представляє варіант карток instax wide з чорними рамками, які будуть продаватися по $21,99 за упаковку з 10 штук.