Futurism.com: у мережі все більше і більше ботів

20

Кожен з нас сприймає інтернет по-різному: хтось бачить в ньому нескінченне джерело нової інформації, хтось-можливість заробити, хтось-величезну соц. Мережа, а хтось і зовсім не знає про його існування. Так чи інакше, всі, хто чув про всесвітню мережу, повністю впевнений, що в ній “живуть” живі люди. Але що, якщо не так? що робити, якщо ми скажемо вам, що існують люди, які думають, що в інтернеті сидять одні боти? між іншим, така теорія недавно знайшла популярність.

прихильники теорії “мертвого інтернету” вважають, що світові трансатлантичні корпорації спільно з урядом сша і ще деякими іншими країнами буквально знищили інтернет. Сталося це в період між 2016 і 2017 роком, коли невідомі люди наповнили мережу ботами – штучно створеними машинами, які замінили в інтернеті людей. Причому так замінили, що майже жодного гуманоїда в мережі не залишилося.

Автор цієї глибокої думки, повністю описаної ним на сайті futurism.com, назвався illuminatipirate. Він стверджує, що першим розкрив світову змову і викрив сучасний інтернет в тому, що він – підробка. Про це, за словами користувача, нам говорять кілька очевидних фактів: його спостереження показують, що вже багато років мережа не бачить нових фотографій, постів, думок, ідей, а багато з повідомлень юзер вже вивчив на пам’ять, так часто вони повторюються. З кожним днем теорія отримує нових прихильників, точна кількість яких невідома.

варто відзначити, що якась частка правди в теорії таки є: за останні роки інтернет дуже змінився, і багато в чому цьому посприяли корпорації. Їх алгоритми та ai дозволили зробити чимало необхідних просувань, але більша частина контенту досі належить людям. Не машинам.джерело.