ГЕНЕРАЛЬНЕ ПРИБИРАННЯ: ОПТИМАЛЬНЕ РІШЕННЯ!

4-14-2018

Важко не погодитися з тезою про принципову важливість чистоти в житловому чи робочому приміщенні. Це безпосередньо позначається на здоров’я знаходяться там осіб. При цьому тільки чисті приміщення забезпечують затишок і позитивний настрій. Рекомендую клінінгову компанію Блеск

Тому настільки значуща генеральне прибирання квартири, яку слід проводити не рідше 1-го разу на календарний квартал. Хоча є думка, що такі заходи необхідно здійснювати щомісяця. Тим більше, якщо йдеться про прибирання в офісі, або іншому громадському будинку. Адже збільшений потік відвідувачів сприяє більш швидкому забрудненню.

В цілому, необхідно розуміти, що комплексне прибирання в приватній квартирі, котеджі або робочому приміщенні передбачає особливий підхід. Цей захід може зажадати декількох днів. Важливо правильно налаштуватися і здійснити наступні роботи:

видалення частинок пилу зі всіх наявних поверхонь і елементів інтер’єрного оформлення;

чищення і миття підлоги, стін, стель і меблів;

приведення в порядок поверхонь зі скла, яке включає миття вікон та прилеглих підвіконь;

дезінфекція санвузла, а також чищення і миття кахлю;

наведення порядку на кухні, включаючи чистку і миття плити, холодильника та іншої техніки побутового призначення;

приведення в порядок лоджії та комори.

Якщо прибиральне захід проходить в приватному будинку, то необхідно приділити окрему увагу прилеглої території та будівель. У свою чергу, коли прибирання здійснюється в офісі, то обов’язково слід провести хімчистку підлогових килимових покриттів. Втім, це не менш важливо і для житлових приміщень. Адже килими і покриття є «накопичувачами» негативної пилу і в ході збирання принципово важливо позбутися від неї.