Генеральний директор amd ліза су нагороджена медаллю роберта нойса ieee

64

реклама

Всього через місяць після того, як президент nvidia дженсен хуанг отримав нагороду роберта н. Нойса від sia (semiconductor industry associati), генеральний директор amd ліза су стала першою жінкою, яка отримала аналогічну нагороду від ieee (institute of electrical and electronics engineers).

Медаль роберта н. Нойса – лише одна з багатьох нагород, якими ieee нагороджує людей, що працюють в напівпровідниковій промисловості. Варто відзначити, що ця нагорода не та, що була вручена дженсену хуангу місяць тому. Обидві медалі іменуються на честь роберта н. Нойса, але належать двом різним організаціям.

Доктор ліза су отримала нагороду ieee за ” лідерство в новаторських напівпровідникових продуктах і успішних бізнес-стратегіях, які сприяли розвитку індустрії мікроелектроніки». Вона стала першою жінкою, яка отримала цю нагороду від організації, спонсорованої intel з 2000 року.

Ось як доктор су, науковий співробітник ieee, відреагував на нагороду:

Якщо чесно, ніколи б не подумала, що отримаю премію нойса. Це велика честь для мене. Отримувати таке визнання від моїх колег в технічному співтоваристві-незвичайний досвід. Мені подобається те, що я роблю, і те, що я можу внести свій внесок у напівпровідникову промисловість.