Генеральний директор hasbro брайан голднер помер у віці 58 років

11

Генеральний директор hasbro (найбільшої в світі компанії з виробництва іграшок і настільних ігор) брайан голднер помер у віці 58 років, всього через два дні після того, як взяв відпустку через хворобу.

Хоча точна причина смерті не була оголошена, голднер повідомив у серпні 2020 року, що з 2014 року проходив лікування від неуточненого раку. Всього за два дні до своєї смерті голднер взяв негайну відпустку і залишив річа стоддарта в якості тимчасово виконуючий обов’язки генерального директора компанії. У той час голднер сказав, що, на його думку, «майбутнє hasbro не може бути більш світлим».

В оголошенні hasbro про його смерть голднер описується як «провидець» і «серце і душа hasbro», кажучи, що його «лідерство, доброта і щедрість зробили його улюбленим співтовариством hasbro і всіма, кого він торкався». Провідний незалежний директор ради директорів hasbro едвард м. Філіп сказав «»смерть брайана – величезна втрата для hasbro і всього світу… Наставник і друг для багатьох, його пристрасть і креативність підняли hasbro на нову висоту”.

Гольднер почав свою кар’єру в hasbro в 2000 році, де він працював у дочірній компанії tiger electronics, і зумів успішно вивести її з важкої ситуації, в якій вона перебувала, з виснаженими співробітниками і труднощами на фондовому ринку.

Голднер став генеральним директором hasbro в 2008 році, після того як він працював виконавчим продюсером у першому з фільмів майкла бея «трансформери», які, як вважається, повернули hasbro в центр уваги. В якості генерального директора він курирував продовження франшизи трансформерів, допоміг my little pony домогтися величезного успіху на початку-середині 2010-х років і перетворив видавництво dungeons&dragons і magic the gathering wizards of the coast з дочірньої компанії в повноцінний підрозділ hasbro.

Крім іграшок та ігор, голднер також наполягав на придбанні в 2019 році медіакомпанії eone, яка виробляє і поширює такі шоу і фільми, як the walking dead, haven, criminal minds, grey’s anatomy, trailer park boys, love and monsters, scary stories to tell in the dark і майбутній фільм dungeons&dragons який вийде в 2022 році.