Google буде транслювати рекламу на сервісах Яндекса

256

Від автора: Яндекс і Google ведуть переговори про співпрацю у сфері реклами. Згідно з досягнутими домовленостями, зарубіжної аудиторії сервісів, що належать вітчизняному пошуковику, будуть транслюватися оголошення рекламної мережі зарубіжної компанії.

Google домовляється з Яндексом про співробітництво у сфері реклами. Як повідомляє джерело, що бере участь в укладення угоди, переговори між компаніями знаходяться на завершальній стадії. Очікується, що договір про співпрацю буде підписано в найближчі кілька днів.

Згідно з досягнутими домовленостями, рекламна мережа Google буде транслювати свої оголошення зарубіжної частини аудиторії сервісів, що належать Яндексу. Мова йде про таких популярних ресурсах, як «Кинопоиск», Auto.ru та інших майданчиках.

Директор з розвитку міжнародних проектів Яндекса Костянтин Круглов прокоментував цю новину. Він зазначив, що при запуску своїх сервісів на іноземних ринках вітчизняна компанія надає для використання свій інвентар іншим платформам. У тому числі таким глобальним рекламним мережам, як Google і Facebook, які монетизують трафік сервісів Яндекса за кордоном.

Така модель співпраці довела свою ефективність. Зокрема, ця партнерська схема використовувалася при запуску Яндекс.Транспорт на фінському ринку. А також при просуванні технології «Дзен» в країнах далекого та близького зарубіжжя.