Google Chrome попередить користувача про небезпечні HTTP-сайтах

198

Від автора: з початку наступного року всі ресурси, які використовують для передачі даних HTTP, будуть відзначатися в Chrome як небезпечні. Про це повідомляється на сайті компанії, присвяченому безпеки в інтернеті.

Починаючи з 56 версії, в браузері Google всі ресурси, побудовані на основі протоколу HTTP, при відвідуванні їх користувачами позначатимуться як небезпечні. Планується, що це версія програми вийде в січні наступного року.

У публікації наголошується, що таким чином розробники компанії сподіваються підвищити рівень захищеності програми. Найчастіше крадіжка користувальницьких даних номерів кредитних карт і паролів) відбувається на сайтах, що використовують незахищену версію протоколу.

У наступних випусках Chrome даний функціонал буде реалізований і в режимі «Інкогніто». А попередження про застосування ресурсом HTTP стануть більш помітними.

Представники Google підкреслили, що використання HTTPS в даний час є найнадійнішим і найдешевшим способом убезпечити всю інформацію від крадіжки. При цьому перехід ресурсу на захищену версію протоколу не займає багато часу.