Google дала поради по перетворенню iphone в» гуглофон “

21

Абсолютно несподівано google опублікувала статтю на тему кастомізації ios. Пошуковий гігант розповів, як найкраще налаштувати робочий стіл iphone, щоб отримати максимальні переваги від фірмових сервісів.

Налаштовувати зовнішній вигляд “яблучної” ос google рекомендує за допомогою віджетів для фірмових додатків, таких як google, gmail, youtube music, «календар», «фото», «диск», «карти» та інших.

«ми знаємо, наскільки важливо правильно налаштувати головний екран. Ви можете персоналізувати його за допомогою нашого набору віджетів. При правильній комбінації вам навіть не доведеться залишати головний екран, щоб бути в курсі останніх новин», — йдеться в блозі google.

За словами google, велика різноманітність віджетів дозволяє адаптувати робочий стіл iphone під будь-які завдання. Наприклад,» календар«,» диск ” і gmail допоможуть сконцентруватися на роботі.

Google також рекомендує використовувати смарт-стопки, що об’єднують відразу кілька віджетів разом, щоб вони не займали багато місця на робочому столі. Нарешті, компанія радить встановити chrome браузером за замовчуванням. У цьому випадку він інтегрується з вбудованим системним пошуком spotlight.