Google готується до запуску каруселі швидких посилань в пошуковій видачі

257

Від автора: Google проводить тестування нового формату відображення результатів пошуку на англомовних користувачів сервісу. Про це повідомляють самі користувачі, які помітили, що органічна видача відображається у вигляді каруселі швидких посилань.

Англомовні користувачі «глобальної» пошукової системи повідомляють про те, що Google проводить тестування нового формату подання видачі в органічному пошуку. У ньому результати запиту виводяться у вигляді каруселі швидких посилань.
Пошуковик вже проводив експерименти з даним форматом. У травні поточного року за допомогою подібної «каруселі» Google тестував висновок рекламних оголошень AdWords.

Користувачі англомовних версій пошукового сервісу відзначають, що каруселі швидких посилань використовуються для відображення не тільки результатів органічної видачі, але і платною. При цьому проводиться експеримент носить обмежений характер.

Пошуковик постійно працює над удосконаленням існуючих способів виведення результатів своєї видачі. Наприклад, в поточному місяці російськомовні користувачі Google повідомляли про тестування сервісом «острівний» видачі, багато в чому схожою з «островами» Яндекса.