Google: Мітка mobile-friendly втратила свою актуальність

290

Від автора: Google прибирає з пошуку значок mobile-friendly. Більша частина ресурсів із видачі є оптимізованими під мобільні пристрої, тому наявність цієї мітки у сайту неактуально.

Представники Google повідомили, що з результатів мобільного пошуку зникне значок mobile-friendly. Це пов’язано з тим, що дана мітка втратила свою актуальність, оскільки 85% ресурсів з видачі є оптимізованими під мобільні пристрої.

У матеріалі наголошується, що видалення значка не означає, що даний алгоритм перестає діяти. Як і раніше, «дружність» сайту до мобільних гаджетів розцінюється пошукачем як один з основних факторів, що впливають на результати ранжирування.

Для перевірки рівня оптимізації свого ресурсу спеціалісти радять веб-майстрам використовувати кілька перевірених інструментів: Mobile-Friendly Test і відповідний звіт у Search Console.

Мітка mobile-friendly з’явилася в англомовній видачі Google в 2014 році. З її допомогою відзначалися ресурси, оптимизированые для перегляду на мобільних пристроях. Через кілька місяців ця мітка стала відображатися і в російськомовній версії пошуку для гаджетів.