Google очищає індекс пошукової видачі від спаму?

24

Від автора: в кінці минулого тижня багато зарубіжні веб-майстра і оптимізатори помітили дивні зміни, що відбуваються в локальній видачі Google. На думку багатьох, це може бути викликано запуском нового алгоритму або відновленням існуючого механізму боротьби зі спамом.

Минулої п’ятниці багато фахівці-просуванці і веб-майстра за кордоном помітили дивні зміни позицій своїх ресурсів у видачі Google. Ця тема широко обговорювалася на ряді тематичних форумів:

Local Search.

WebmasterWorld.

Google Webmaster Help.

А також у соціальних мережах. Як відзначають експерти галузі просування, це найбільш суттєві зміни, які були помічені в результатах пошуках Google за останні кілька місяців.

Багато з вебмайстрів повідомляють про значні зміни позицій їх ресурсів відразу за декількома запитами. Деякі відзначають значні падіння навіть тих сайтів, які до цього ранжирувалися Google стабільно.

Спостереження фахівців галузі підтверджуються даними вимірювань декількох аналітичних інструментів SERP. Коливання видачі Google зафіксували такі сервіси, як Accuranker, AllGooroo і SERPMetrics.

Точна причина змін поки що не відома. Крім цього не надходило ніяких пояснень того, що відбувається і з боку адміністрації пошукача.