Google покаже користувачам тексти улюблених пісень

254

Від автора: в пошуковій видачі Google з’являться тексти пісень. Це стало можливо завдяки укладеній угоді з компанією LyricFind (з Канади), яка займається ліцензуванням.

Після укладеного з LyricFind угоди в результатах пошуку Google з’являться тексти пісень. Дана компанія спеціалізується на ліцензування текстового контенту. Про це повідомляє engadget.

Незважаючи на те, що LyricFind спеціалізується на міжнародному ліцензування, нова функція спочатку буде доступна лише користувачам із США. В подальшому тексти пісень з’явиться в пошукових ведучих і інших країн.
Згідно з укладеним договором, в результатах пошуку буде розміщено тексти пісень від декількох тисяч авторів і виконавців. Але подробиці угоди жодна із сторін не розголошує.

Дерріл Баллантайн, генеральний директор LyricFind, зазначив, що завдяки підписаній угоді правовласники текстового контенту зможуть отримати додатковий дохід. Розмір відрахувань буде залежати від кількості переглядів.
У свою чергу Google також зможе заробити. Поруч з «обрізаним» текстом буде розташовуватися посилання, що вказує на повну версію композиції, опубліковану в Google Music.

Вперше пісенні тексти з’явилися в Google два роки тому. А в Bing – на кілька місяців раніше. Тоді це негативно позначилося на відвідуваності ресурсів, що спеціалізуються на публікації текстів композицій.