Google розширить можливості пошукової системи за рахунок Moodstocks

248

Від автора: Google придбав французький стартап, фахівці якого розробили технологію розпізнавання изображенийс допомогою мобільних пристроїв. Про це повідомили представники пошукової компанії. При цьому сума угоди сторонами не розголошується.

Представники Google повідомили про придбання французького проекту Moodstocks, розробки якого спрямовані на створення ефективних методів машинного зору. Зокрема рішення стартапу дозволяють розпізнавати зображені на малюнках предмети за допомогою мобільних гаджетів.

Повідомляється, що після набуття права на розробки Moodstocks повністю перейдуть до Google. Всі рішення будуть застосовуватися тільки на онлайн-сервіси компанії. При цьому сторонні розробники втратять доступ до напрацювань проекту, а всі активні клієнти платформи зможуть використовувати рішення Moodstocks тільки до закінчення дії підписки.

Експерти TechCrunch вважають, що Google збирається застосовувати напрацювання французького проекту у власному пошуковику. Компанія давно планує розширити можливості пошуку зображень. І в цьому їй знадобляться рішення від Moodstocks. Наприклад, з їх допомогою Google зможе реалізувати функцію введення пошукових запитів за допомогою зображення. Тобто користувачі зможуть вводити запит не тільки голосом, клавіатурою, але і здійснювати пошук на основі прикріпленого зображення.

Подібний проект в минулому місяці придбав і Twitter. Сервіс мікроблогів купив стартап Magic Pony, який спеціалізується на застосуванні машинного навчання та нейронних мереж для обробки низькоякісних фотографій і відео.