Google використовує розширені сніппети тільки для авторитетних сайтів

21

Від автора: представник Google відзначив, що відсутність фрагментів розширеного типу для сайту в пошуковій видачі ніяк не пов’язано з допущеними помилками в Sitemap. Найчастіше цей формат використовується для відображення шматків контенту з авторитетних або «об’ємних» ресурсів.

Під час чергової відеоконференції один з вебмайстрів запитав у Джона Мюллера (інженера якості пошуку Google), відсутність у видачі розширених фрагментів для сайту бути пов’язане з помилками в Sitemap. На що представник Google відповів, що цей файл допомагає пошуковим краулерам швидше знаходити та індексувати свіжий контент, опублікований на ресурсі. Але це не є гарантом того, що частина публікацій ресурсу буде відображатися у видачі з допомогою фрагментів розширеного типу.

Мюллер пояснив, що даний функціонал використовується пошукачем не для всіх ресурсів. Найчастіше розширені сніппети «отримують» у видачі авторитетні майданчика або сайти з великими обсягами контенту.

Раніше Джон повідомляв, що оновлення вмісту фрагментів відбувається відразу після повторної індексації мікророзмітки пошуковим роботом.