Графіку збірки gta trilogy-the definitive edition порівняли у відео

24

Після кількох місяців чуток і спекуляцій, rockstar games все ж анонсували збірку gta trilogy , куди входять такі ігри, як gta 3 , vice city і san andreas . Однак, далеко не всім сподобалося те, як виглядають нові версії полюбилася багатьма класикою.

Справедливості заради, варто відзначити, що оновлена трилогія ігор візуально дійсно відрізняється від оригінальних проектів, а ігровий youtube-канал enxgma взяв на себе сміливість порівняти обидві версії всіх ігор gta trilogy . Можливо, найрадикальнішу зміну можна побачити в новому освітленні, яке пропонує динамічні відображення, що змінюються в залежності від часу доби.

З відеороликом від enxgma ви можете ознайомитися нижче:

Єдине, що не відзначили у відео, так це змінений геймплей, який по відчуттях буде нагадувати grand theft auto 5 , а значить, може змінити багато похибки, які протягом багатьох років існували зі старими версіями ігор. Проте, як уже згадувалося, основне невдоволення гравців полягає в тому, що графіка в ремастері gta trilogy стала більш мультяшною, і тепер ігри нагадують fortnite або the sims .

Реліз намічений на 11 листопада 2021 року. Трилогія вийде на пк, playstation 4, playstation 5, xbox one, xbox series x/s, switch, ios і android.