Grand theft auto: the trilogy отримала рейтинг в кореї, реліз в листопаді

21

У базі даних південнокорейської рейтингової системи відеоігор grac з’явилася згадка grand theft auto: the trilogy у виданні the definitive edition .

Інших подробиць немає, але, судячи з усього, мова йде про те самому збірнику оновлених частин gta iii , vice city і san andreas , згадуваному в ряді змі.

Портал kotaku додає, що отримання вікового рейтингу відповідає новій інформації, яку журналісти чули стосовно майбутнього перевидання класичних тривимірних gta. За їхніми відомостями, rockstar планує випустити оновлену трилогію в цьому листопаді.

Попередні чутки вказували, що збірка спершу вийде цієї осені на всіх актуальних консолях, включаючи switch і обидва покоління xbox і playstation, а порти для pc, ios і android можуть затриматися до наступного року. Розробкою нібито займається недавно придбана студія ruffian games, тепер відома як rockstar dundee.

Якщо інформація вірна, анонс слід чекати вже в найближчі тижні. Дуже може бути, що це трапиться ближче до ювілею gta iii, якій 22 жовтня виповнюється 20 років. Раніше rockstar заявила, що приблизно на цей же час готує якісь сюрпризи, пов’язані з річницею гри.