Хідео кодзіма розповів про використання dualsense в death stranding: director’s cut для playstation 5

56

Підготовлювана до виходу пригодницька гра death stranding: director’s cut буде активно задіяти майже всі особливості геймпада dualsense консолі playstation 5 . Про це в серії повідомлень розповіли представники студії kojima productions через свій офіційний twitter-канал.

Зокрема, розробники зробили акцент на тому, що dualsense буде не тільки по-різному вібрувати, в залежності від типу поверхонь, по яких сем пересувається в death stranding, але також і відтворювати відповідні звукові ефекти – шелест листя, дзюрчання води і хрускіт снігу.

Окремо команда kojima productions згадала і адаптивні курки dualsense, зазначивши, що силу їх опору можна буде коригувати в налаштуваннях, а якщо запропоновані варіанти здадуться вам незручними – функцію можна повністю відключити.

Нагадаємо, що загальносвітова прем’єра death stranding: director’s cut відбудеться вже 24 вересня тільки на playstation 5. Ключовими особливостями перевидання гучного хіта хідео кодзіми стануть різні технічні поліпшення, а також додатковий контент.