Холдинг алішера усманова продав свою частку в компанії vk

49

Холдинг usm, засновником якого є мільярдер алішер усманов, вийшов з капіталу vk group (колишня mail.ru group), продавши свою частку групі»согаз”. Йдеться про передачу частки в ат «мф технології».

Джерело зображень: pixabay.com / stroganova

Як повідомляє рбк, «мф технології» контролює 4,8% звичайних і 57,3% голосуючих акцій vk. Ще 12,3% голосуючих акцій належить голландському конгломерату prosus, 4,5 % — alibaba group, 3,3 % — tencent. Решта 22,6 % розподілені між міноритаріями.

У повідомленні групи «согаз» говориться, що її рада директорів схвалила 45-відсоткову участь в капіталі ат «мф технології», контролюючого 57,3% голосів vk.

«акціонерна участь у vk багато в чому визначила розвиток і стала важливою частиною історії нашого холдингу. Наш підхід-максимальна свобода дій для молодого і енергійного менеджменту, тому ще три роки тому я і мої партнери передали право голосувати нашими акціями vk її керівництву. Сьогодні ми виходимо з капіталу компанії, залишаючи її на піку показників як за кількістю аудиторії, так і за фінансовими метриками», — заявив алішер усманов.

Потрібно відзначити, що в середині листопада «сбербанк» повідомив про продаж своєї частки в групі vk: 36% акцій «мф технології» перейшли газпромбанку. Сума угоди склала 12,8 млрд рублів.

Після повідомлення про продаж частки usm вартість акцій vk зросла на 8,28 % — до 1369,8 рубля.