Hp inc вважає, що попит на персональні комп’ютери підтримає корпоративний сектор

25

В календарі hp inc., яка входить до трійки найбільших виробників персональних комп’ютерів, скоро завершиться 2021 фіскальний рік, і компанія на вчорашньому заході для інвесторів оприлюднила прогноз на наступний фіскальний рік. У найближчі роки виручка компанії продовжить рости, а зниження попиту з боку приватних покупців буде компенсовано корпоративним сегментом.

Джерело зображення: hp inc.

Аналітики, як пояснює bloomberg, прогнозували зниження виручки hp inc. У найближчі чотири роки, але керівництво компанії вважає, що виручка буде рости як мінімум на 2-3 %. Дохід на одну акцію за підсумками наступного фіскального року складе від $4,07 до $4,27, що значно вище прогнозів сторонніх експертів ($3,78).

На думку генерального директора hp inc. Енріке лореса (enrique lores), повернення людей в офіси та навчальні заклади після пандемії не викличе зниження попиту на персональні комп’ютери, оскільки прийде час для оновлення корпоративних парків. Сама hp має намір зосередитися на випуску виробів з більш високою доданою вартістю. Заробити на ігровому ринку компанія спробує за рахунок випуску мишей, клавіатур і головних гарнітур для геймерів.

У сегменті пристроїв друку упор робитиметься на розвиток послуг з тривимірного друку, а також надання обладнання за передплатою. Принтери будуть самостійно визначати момент виснаження запасів витратних матеріалів і посилати заявку на поставку нового картриджа. Заміна останнього буде включена в абонентську плату. Дефіцит компонентів, на думку глави hp inc., збережеться до середини 2022 року, як мінімум.