Huawei watch gt 3: функція дзвінків, 14 днів автономності і захист від води

27

Компанія huawei представила нову модель розумних годин — watch gt 3. Гаджет в двох розмірах корпусу виконаний в класичному дизайні, оснащений просунутим набором функцій і пропонує широкі можливості кастомізації за допомогою 10 000 різних тем оформлення.

Новинка представлена в модифікаціях діаметром 46 і 42 мм (діагональ дисплея 1,32 і 1,46 відповідно). Обидві вони вперше в серії обзавелися обертається коронкою для зручності настройки. Корпус смарт-годин виконаний з нержавіючої сталі, а задня кришка — з композитного матеріалу. На вибір користувача надається комплектний браслет з нержавіючої сталі, фтореластомера, шкіри або плетеного нейлону.

Гаджет підтримує більше 100 режимів тренувань, включаючи 19 професійних і 12 видів занять на свіжому повітрі. У числі інших функцій пристрою-підрахунок спалених калорій, моніторинг частоти пульсу, якості сну і сатурації крові. Працює новинка під управлінням фірмової операційної системи harmonyos. Крім того, пристрій оснащений модулем gps і динаміком з мікрофоном для голосових викликів при сполученні зі смартфоном.

Заявлена автономність 46-мм версії huawei watch gt 3 становить до 14 днів, а більш компактної модифікації — до 7 днів. Завдяки підтримці технології швидкої зарядки всього за 10 хвилин акумулятор розумних годин «розгойдується» з 0% до 20% ємності. Налаштувати дизайн гаджета можна за допомогою більш ніж більше 10 000 віртуальних циферблатів. Об’єм вбудованої пам’яті обох модифікацій новинки – 4 гб.

Європейська ціна 42-мм версії huawei watch gt 3 становить €329, а 46-міліметрова модель обійдеться покупцям в €349. Дата початку продажів новинки, захищеної від попадання води за стандартом 5atm, виробником поки не оголошена.