Хвалебний трейлер psychonauts 2

13

Довгоочікуваний платформер psychonauts 2 від double fine productions , що вийшов 25 серпня 2021 року на пк, ps4, xbox series x / s і xbox one, ознаменував повернення серії через 16 років після випуску першої частини. Очікування окупилося, оскільки нова пригода раза отримала позитивні відгуки як від фанатів, так і від критиків.

Щоб відзначити отримані результати, був випущений новий хвалебний трейлер, присвячений грі, з різними коментарями деяких з найбільш важливих змі, які були дуже вражені новим творінням тіма шафера.

Трейлер також пропонує нам можливість ще раз поглянути на вражаючі візуальні ефекти і унікальний стиль гри, яка виділяється як одна з найбільш інтригуючих 3d-платформерів, доступних в даний час.

Однак були і деякі неприємні ситуації, такі як бомбардування низькими оцінками на metacritic і steam, здійснена, зокрема, російськими гравцями через відсутність перекладу гри на російську мову. З цього приводу автори заявили: на даний момент у double fine немає бюджету для перекладу psychonauts 2 на інші мови.