Ілон маск назвав себе “переважно інженером”

26

Німецький концерн volkswagen раз у раз поступається місцем лідера автомобільного ринку корпорації toyota, але в світлі намітився переходу на електротягу все частіше називає своїм головним конкурентом компанію tesla. Чинний генеральний директор герберт дисс (herbert diess) особисто дружить з илоном маском (elon musk), що не заважає очолюваним ними компаніям конкурувати на ринку електромобілів. Вереснева статистика volkswagen показала, що вже в наступному році концерн може вийти на щорічний випуск одного мільйона електромобілів, якщо існуючі темпи зростання збережуться.

Як зазначає electrek, на конференції для керівного складу volkswagen в австрії «особливим гостем» виявився ілон маск (elon musk), який виступав по відеозв’язку. Герберт дісс попросив свого колегу і приятеля поділитися рецептом такого швидкого розвитку компанії tesla.

джерело зображення: electrek

Ілон маск не став вдаватися в розлогі міркування, і з ходу заявив, що вважає себе перш за все інженером, який цікавиться питаннями виробництва, логістики і поставок компонентів. Герберт дісс закликає підлеглих домогтися прискорення прийняття рішень і зниження рівня бюрократії без шкоди для відповідальності з боку керівництва. Volkswagen, за його словами, багато чого домігся в минулому, але колишніх заслуг не вистачить для виживання компанії в новому світі. Дісс найближчим часом збирається організувати для підлеглих візит на споруджуване підприємство tesla в околицях берліна.