Ілон маск спростував чутки про наміри побудувати наступне підприємство tesla в росії

17

Свого часу генеральний директор tesla ілон маск (elon musk) заявляв, що підприємства з випуску електромобілів даної марки з’являться на кожному континенті, а в найближчій перспективі компанія має намір будувати їх поблизу від основних ринків збуту. Вихід tesla на ринок росії теж обговорювався, але поки про появу місцевого підприємства говорити рано, як дав зрозуміти американський мільярдер.

Джерело зображення: electrek

Черговий коментар на цю тему з’явився на особистій сторінці ілона маска в twitter в результаті обговорення чуток про наміри tesla побудувати підприємство з випуску електромобілів в підмосковному королеві. Вибір такого місця розташування був не тільки символічний в силу наявності у маска певних амбіцій в сфері освоєння космосу. Близькість до столичного регіону визначала б зручність логістики і наявність розвиненої інфраструктури.

Ілон маск всі ці міркування припинив заявою про те, що tesla поки не визначилася з місцем будівництва четвертої «гігафабрики», як називає компанія свої підприємства. У неваді, нагадаємо, у tesla діє підприємство з виробництва акумуляторних батарей і компонентів силової установки, в каліфорнії на колишньому підприємстві general motors електромобілі виробляються найдовше, а першим підприємством, побудованим з нуля, стала «гігафабрика» в околицях шанхаю. Завершується будівництво підприємства поруч з берліном, а третій «автозавод» tesla повинен почати роботу в штаті техас, де налагодять випуск електричних пікапів cybertruck і кросоверів model y. Таким чином, поки tesla не готова назвати місце, де з’явиться четверте автоскладальне підприємство компанії. На рівні чуток в цьому контексті раніше згадувалися як європа, так і азія.