Infineon відкрила в австрії завод з виробництва чіпів за 1,6 млрд євро

86

Компанія infineon оголосила про відкриття нового заводу з випуску чіпів на 300-мм кремнієвих пластинах в австрійському місті філлах. Вартість фабрики становить 1,6 млрд євро. Будівництво зайняло три роки. Із завданням по відкриттю заводу компанія впоралася на три місяці раніше запланованого терміну.

Джерело зображень: infineon

Площа виробничих потужностей нової фабрики становить майже 60 тис.квадратних метрів. Протягом наступних чотирьох–п’яти років infineon планує її розширити. Згідно з прогнозами компанії, завод зможе щорічно генерувати виручку в розмірі близько 2 мільярдів євро і забезпечить в регіоні 400 додаткових робочих місць, 2/3 з яких вже зайняті.

Відзначається, що на фабриці реалізований метод циклічного використання тепла, який забезпечить до 80% потреб заводу в опаленні в холодні місяці року. Компанія також очікує, що починаючи з наступного року весь необхідний для виробництва кремнієвих пластин водень буде вироблятися безпосередньо на місці за допомогою джерел відновлюваної енергії. Надлишки водню будуть використовуватися в якості палива для громадського транспорту.

Випуск першої партії кремнієвих пластин на австрійській фабриці очікується вже цього тижня. Однак infineon не уточнила на базі якого технологічного процесу вони будуть вироблені. Відзначається, що завод призначений для обслуговування потреб автомобільної індустрії, дата-центрів, а також сегмента ринку відновлюваних джерел енергії.