Інструкція: планшет не підключається до wifi

18

Підключення планшета до wi-fi в більшості випадків не викликає ніяких проблем: у відповідному розділі меню електронного гаджета вибирається необхідна точка, вводиться пароль і відкривається доступ в інтернет. Поряд з цим, в деяких випадках з’єднання з бездротовою мережею стає неможливим по ряду різних причин. Ознайомившись з нижчевикладеною інформацією, ви дізнаєтеся, чому планшет може не підключатися до wi-fi і що робити для усунення виниклих проблем.

важлива примітка! корінь проблеми в переважній більшості випадків полягає в налаштуваннях роутера або самого планшета і дуже рідко відсутність підключення викликається непрацездатністю вбудованого wi-fi-модуля або тимчасове відключення роутера.

Неправильні налаштування часу і дати

Вкрай рідко проблеми з підключенням до wi-fi з’являються через невірно встановлених часу і дати. Почніть пошук можливості виходу з ситуації, що склалася саме з цього моменту. Відкрийте розділ налаштувань свого планшета і перейдіть в пункт дата і час. Задайте правильні настройки і спробуйте підключитися до wi-fi.

Якщо все нормально-вітаємо. Wi – fi-з’єднання не запрацювало? продовжуйте вивчення інструкції.

Проблеми з паролем

Досить поширений випадок: користувач вирішив встановити інший пароль для підключення до wi-fi, а внести відповідні зміни в налаштування планшета забув. Пристрій буде намагатися під’єднатися до інтернету з використанням старого пароля і, зрозуміло, у нього не вийде це зробити.

Для вирішення проблеми зайдіть в налаштування wi-fi, видаліть старий профіль і спробуйте підключитися заново.

Збій в налаштуваннях програмного забезпечення

Проблеми з підключенням можуть з’являтися через збій в роботі програмного забезпечення. Є хороша сервісна утиліта-wi-fi fixer. Досить просто завантажити її і встановити-будь-які додаткові настройки не вносяться.

На головній сторінці наведена інформація про статус підключення на поточний момент, в розділі known-відомості про точки wi-fi, до яких коли-небудь під’єднувався планшет.

Перезавантажте пристрій і спробуйте знову підключитися до wi-fi.

Неправильні налаштування планшета

Збої деяких налаштувань можуть привести до складнощів з підключенням до wi-fi. Найшвидший, ефективний і кардинальний спосіб вирішення проблеми-скинути налаштування.

увага! перед скиданням обов’язково зробіть резервну копію необхідних файлів і контактів – все віддалиться.

У налаштуваннях відкрийте вкладку «відновлення та скидання».

Виберіть «скинути налаштування».

Ознайомтеся із запропонованою системною інформацією, підтвердіть свої наміри, а після спробуйте знову підключитися до wi-fi.наявність шкідливого програмного забезпечення

Ті, хто стверджує, що на андроїд немає вірусів, помиляються. Віруси є, але в більшості своїй це не масштабні шкідливі програми, що роблять роботу пристрою повністю неможливою, а т.зв. «дрібні шкідники», що вносять некоректні зміни в деякі функції.

Завантажити додаток (антивірус для андроїд). Запустіть і проскануйте пристрій на наявність шкідливого пз. При виявленні підозрілих файлів, дотримуйтесь вказівок програми.

Налаштування роутера wifi

Досить часто проблеми з підключенням планшетів до wi-fi виникають через неправильних установок маршрутизатора. Зробіть наступне:

• зайдіть в налаштування пристрою. Для цього підключіться до роутера через бездротове з’єднання або кабель (можете з комп’ютера, ноутбука, будь-якого смартфона або планшета і т.д.). Рекомендації по підключенню ви дізнаєтеся в інструкції конкретно до вашого роутера. У більшості випадків для цього потрібно ввести в адресному рядку браузера 192.168.0.1;

• перейдіть в “налаштування бездротового режиму” (в залежності від марки і моделі роутера назва може відрізнятися). Внесіть наступні зміни « “режим” – “11bgn змішаний”, “канал» – “авто”. Далі відкрийте вкладку “фільтрація mac-адрес «і виберіть»відключена”.

Перепробували всі перераховані вище способи, але підключитися до wi-fi так і не вийшло? з великою часткою ймовірності, проблема в радіомодулі планшета. В даному випадку потрібно звернутися в спеціалізований сервісний центр із запитом на проведення діагностики та ремонту.