Intel збирається агресивно розвивати виробництво своїх відеокарт

12

Виданню gadgets360 вдалося поспілкуватися з керівниками intel і дізнатися нові подробиці графічного підрозділу. Для компанії цей напрямок стане повноцінним вектором розвитку, який буде розвиватися паралельно іншим інфраструктурам. Intel готова стати повноцінним конкурентом nvidia і amd, тому gpu сегмент буде розвиватися стрімко і агресивно.

В інтерв’ю керівник графічного підрозділу intel раджа кодурі відмовився називати конкретні параметри потужності нових відеокарт, пославшись на їх стадію виробництва. Також він не може гарантувати стабільні поставки пристрою, вони будуть залежати ринку.

Intel впевнена у відмінній енергоефективності своїх відеокарт. Поки розробники не можуть поділитися цифрами, але цей параметр для них в пріоритеті. Пристрої зможуть отримати унікальне оформлення або альтернативну систему охолодження, які будуть випускатися сторонніми виробниками.

Керівник gpu підрозділу intel раджа кодурі і його колеги роджер чендлер і джефф маквей дали gadgets360 інтерв’ю, присвячене швидкому запуску лінійки відеокарт intel. Перші пристрої на базі архітектури xe hpg вийдуть у продаж на початку 2022 року.

В intel байдуже ставляться до ринку криптовалют. Компанія не збирається випускати спеціальні версія для майнер, але також і не буде включати додатковий захист від майнінг. Розробники зараз зайняті розвитком підтримки пристрою і впровадженням свого суперсемплінгу.