Інтерфейс mi fit дає вам швидкий огляд ваших цілей і результатів, а також кілька легких для сприйняття графіків відображають ваші фітнес-дані і прогрес.

13

Mi fit — працює з різними розумними пристроями

Mi fit — додаток для фітнес-браслетів і розумних пристроїв від xiaomi, відстежує вашу активність, аналізує якість сну і оцінює прогрес ваших тренувань.

Mi fit-це офіційний додаток, який допомагає по максимуму використовувати ваші пристрої від xiaomi. За допомогою цієї програми ви можете відстежувати всі подробиці, щодо вашого щоденного ваги і кількості пройдений в день.

Інтерфейс mi fit дає вам швидкий огляд ваших цілей і результатів, а також кілька легких для сприйняття графіків відображають ваші фітнес-дані і прогрес. Ви навіть можете подивитися в який час ви лягали спати, тривалість сну, і час підйому.

Mi fit-незамінний додаток-компаньйон для користувачів mi band і mi scale, воно відстежує всі дані надаються цими пристроями. Також, додаток дозволяє вам з легкістю поділитися вашою інформацією з іншими користувачами.

підтримуються наступні пристрої:

  • всі моделі браслетів mi band
  • браслет amazfit cor
  • годинник amazfit bip, pace, stratos
  • всі моделі ваг mi body scale
  • кросівки xiaomi

Всі без винятку покоління фітнес-браслетів xiaomi mi band сполучаються зі смартфонами за допомогою цього додатка. Також з цим додатком працюють деякі смарт-годинник випускаються під брендом amazfit, наприклад amazfit bip і bip lite.