Iphone 13 може отримати флеш-накопичувач об’ємом до 1 тбайт

12

Наступного тижня apple проведе захід, в рамках якого, як очікується, будуть представлені нові iphone. Напередодні цієї події стало відомо, що iphone 13 pro і iphone 13 pro max можуть отримати внутрішній накопичувач ємністю до 1 тбайт. Про це заявив авторитетний аналітик мін-чі куо (ming-chi kuo).

Зображення: engadget

На думку аналітика, старші моделі iphone 13 будуть поставлятися у версіях з накопичувачем на 128, 256, 512 гбайт і 1 тбайт. Хоча останній варіант, ймовірно, буде значно дорожче інших, він може виявитися привабливим для людей, які знімають багато відео або припускають придбати пристрій з містким накопичувачем з розрахунком на тривале використання.

Аналітик також зазначив, що, найімовірніше, iphone 13 і iphone 13 mini отримають накопичувачі від 128 гбайт, тоді як попереднє покоління пристроїв оснащувалося накопичувачами об’ємом від 64 гбайт. Також передбачається, що iphone 13 і iphone 13 mini отримають накопичувачі об’ємом до 512 гбайт, завдяки чому користувачам не потрібно буде купувати pro-версію смартфона, щоб отримати пристрій зі сховищем більш ніж на 256 гбайт.

Ще мін-чі куо прогнозує зниження вартості бездротових навушників airpods поточного покоління. Очікується, що вони залишаться на ринку і будуть продаватися разом з airpods третього покоління, які apple представить на наступному тижні. За рахунок цього вартість моделей попереднього покоління знизиться, а ціна airpods третього покоління, швидше за все, буде порівнянна з вартістю airpods pro поточного покоління.