Iphone 6 продають за рекордно низькою ціною

129

Смартфон від apple іменований iphone 6 продається на ринку з 2014 року і продається донині, досить успішно. Щось середнє, щоб спробувати техніку яблучної компанії і зокрема люди, які не хочуть купувати iphone 6s, 7, 8, через високу ціну.

При покупці смартфона 2014 року, отримуємо: якісний екран, хорошу камеру, вона і не зрівняється з нинішніми флагманами. Камери в смартфонах поліпшуються з кожним роком і дивують новими функціями, а так само підвищенням якості зйомки не тільки вдень.

На 2017 рік, залізо iphone 6 залишається актуальним, багато хто скаже, але ж a8 чіп, що стоїть в пристрої, це той же a7, але з підвищеною частотою і будуть праві, але за рахунок цього, смартфон працює швидше і краще попереднього iphone 5s, який в скоріше буде списаний і піде легендою, як багато хто говорить, з кращим дизайном з лінійки.

Загалом, не будемо більш детально розглядати технічну частину, а лише скажу так, що смартфон, вас влаштує всім, хіба, претензія до передньої камери, вона 1.2 мп і це жахливо. В іншому, iphone 6 працює швидко, стабільно (ось тут все залежить від прошивки, наприклад ios 11, подлагивает і зависає, навіть на айфон 8). Смартфон буде доживати до вечора, як в принципі і всі сучасні пристрої.

Багато хто скаже, але тут всього 1 гб озу, як жити? я не думаю, що багато хто використовує свій телефон, як якийсь інструмент, він вам потрібен, щоб дзвонити, листуватися, отримувати пошту і відправляти. Працювати швидко і стабільно ловити мережу, тут все це реалізовано на вищому рівні, все ж, це флагман, хоч і 14-го року, але суворої російської зими, телефон не захоче працювати і буде відключатися.

Ціни у великих інтернет-магазинах таких, як м. Відео, ельдорадо, зв’язковий та інші, залишаються на одному рівні 22990 – 23990 рублів, хоч в змі і пишуть, що ціни рекордно низькі, але вони однакові. Шукати найвигіднішу пропозицію не варто.