Iqoo 9. Дата дебюту нової лінійки флагманів vivo оголошена офіційно

20

У мережі вже з’являлися відомості про те, що на початку наступного року нам варто чекати появи на ринку двох смартфонів флагманського рівня vivo з лінійки пристроїв iqoo.

А тепер нам стала відома дата дебюту модельного ряду iqoo 9 в який крім базової моделі повинна також увійти її більш потужна і дорожча версія iqoo 9 pro .

Компанія виробник опублікувала в китайській соціальній мережі weibo офіційний постер присвячений цій події і оголосила про те, що представить новинки в китаї 9 січня.

На постері ми бачимо вже звичний дизайн задньої панелі оформленої червоною, чорною і синьою смугами в стилі bmw m motorsport. Модуль основної камери оснащеної трьома об’єктивами і підтримує оптичну стабілізацію (ois) зображення буде досить великим.

Очікується, що обидва смартфони входять в лінійку будуть оснащені 50-мегапіксельною камерою з основним сенсором samsung gn5. У базовій моделі йому допомагатимуть в роботі 13-мп сенсор з 120-градусним об’єктивом і 12-мп датчик sony imx663 з 2-кратним оптичним збільшенням. Камера iqoo 9 pro повинна отримати додаткові 50-мегапіксельний сенсор samsung jn1 з надширококутним об’єктивом і 16-мегапіксельний сенсор з підтримкою ois і 2,5-кратним оптичним збільшенням.

Згідно з наявними на сьогоднішній день відомостями обидві моделі повинні отримати новітній процесор qualcomm snapdragon 8 gen 1 і акумулятори з надшвидкою зарядкою потужністю 120 вт мають ємність 4700 маг. Є дані, що базова модель отримає 6,78-дюймовий плоский amoled e5 дисплей з роздільною здатністю full hd+ і частотою оновлення 120 гц. Iqoo 9 pro оснастять 6,78-дюймовим екраном amoled e5 з вигнутими краями, роздільною здатністю quad hd + і частотою оновлення 120 гц.

схожі матеріали: