KasperskyOS знайшла свого першого клієнта

284

Від автора: KasperskyOS вперше була застосована виробником пристроїв. Захищена операційна система встановлена на маршрутизатори виробництва компанії Kraftway. Про це повідомив у своєму інтерв’ю глава Лабораторії Касперського.

Євген Касперський розповів, що нова операційна система вперше застосована на маршрутизаторах марки Kraftway. Ця ОС була розроблена ще два роки тому. Головний принцип її дії полягає в забороні всіх процесів, які не можна користувачем або за замовчуванням. Завдяки чому операційка ефективно нейтралізує як існуючі уразливості, так і ті, які з’являться в найближчому майбутньому.

KasperskyOS не є конкурентом таких користувальницьких операційних систем, як Windows. Вона застосовується тільки в пристроях, призначених для комунікації, медичне обладнання і т. п.

Нова ОС підтримує кілька поширених типів процесорів: x86 і ARM. Крім цього скоро буде реалізована підтримка нових вітчизняних «архітектур» («Елвіса» і «Байкалу»).

Представник Kraftway Ренат Юсупов зазначає, що основними характеристиками KasperskyOS, які відрізняють цей програмний продукт від конкурентних, є висока надійність і безпеку всього переданого трафіку.

Вартість ліцензії ОС не розголошується. Але, на думку деяких експертів, її ціна складає 20-50 тис. руб.