Каталог для joomla 3

123

Від автора: вітаю Вас, шановні читачі. В даний час у будь-якої поважаючої себе компанії є власний сайт, який описує напрямок її діяльності, відображає інформацію про місцезнаходження офісу і найголовніше містить список виробленої або поширюваної продукції. Тому в даній статті ми з Вами поговоримо про те, як реалізувати каталог для joomla 3.

Використовуючи стандартний функціонал, тобто без правок коду логічного ядра і вбудованих компонентів, повноцінний каталог товарів в CMS Joomla 3, реалізувати не вийде, так як для цього просто немає інструментів. Звичайно, можна створити і певним чином оформити матеріали, які будуть схожі на товари каталогу, але в будь-якому випадку керувати ними та контролювати наявність залишків буде дуже складно.

Тому для створення каталогу ми використовуємо розширення під назвою Virtuemart, яке являє собою повноцінний інтернет-магазин для Joomla. Звичайно, тут доречне запитання, а навіщо нам інтернет-магазин? В якості відповіді скажу що, використовуючи налаштування Virtuemart, ми можемо відключити деякі функції магазину і тим самим, перетворивши його в повноцінний каталог. А отже, переходимо на офіційний сайт Virtuemart.

Каталог для joomla 3

Далі, клікаєм по посиланню «FREE DOWNLOAD», для переходу в розділ завантажень.

Каталог для joomla 3

Після цього використовуючи посилання «DOWNLOAD VM3 NOW» завантажуємо архів з останньою версією розширення до себе на комп’ютер. Як тільки завантаження буде завершено, встановлюємо компонент стандартним способом, використовуючи менеджер розширень Joomla.
Хотів би зазначити, що перед установкою, скачаний архів потрібно розпакувати, при цьому ми побачимо три окремі компоненти, які підлягають встановленню. Першим необхідно встановити компонент інтернет-магазину com_virtuemart.

Каталог для joomla 3

Далі, встановлюємо — com_virtuemart. _ext_aio, тобто пакет додаткових інструментів.

Каталог для joomla 3

Після установки, на екрані буде відображено кнопку «Install Sample Data», яку я використовую для встановлення демонстраційних даних, тобто наповнимо майбутній каталог тестовими товарами.

Каталог для joomla 3

І в завершенні, встановлюємо розширення com_tcpdf – бібліотеку генерації документів PDF. Тепер, коли установка завершена, необхідно створити пункт меню, який буде вести на головну сторінку каталогу для Joomla.Для цього, в менеджері меню вибираємо цікавить меню і створюємо новий пункт.

Каталог для joomla 3

В полі «Тип пункту меню» вибираємо вид «Frontpage» (головна сторінка) компонента » Virtuemart.

Каталог для joomla 3

Потім зберігаємо новий пункт меню і перейдемо до настроюваної частина для перевірки результатів.

Каталог для joomla 3

Тобто, як Ви бачите цілком функціональний магазин, але ж ми з Вами створюємо каталог товарів, а значить, потрібна незначна налаштування. Тому переходимо в панель керування компонентом Virtuemart, в панелі адміністратора Joomla.

Каталог для joomla 3

Далі переходимо в глобальні налаштування компонента Configuration->Configuration.

Каталог для joomla 3

В даному розділі нас цікавить тільки параметр «Use only as catalog», тобто використовувати тільки як каталог. Відповідно активуємо даний чекбокс, зберігаємо результати і переходимо у частину для перевірки результатів нашої роботи.

Каталог для joomla 3

Таким чином, ми з Вами досить швидко реалізували каталог для Joomla, тобто ми бачимо товари, вартість, але купити їх не можна, так як функція магазину відключена. Якщо ви бажаєте більш детально вивчити розширення Vurtuemart – Вам буде корисний наш курс Інтернет магазин на Joomla.

Власне тепер Ви знаєте, як створити каталог на джумла 3, а значить дана стаття завершена. Всього Вам доброго і вдалого кодування!!!