Клуб романтики 👑 серце треспії сезон 1 [серії 1-2] проходження

10

Чергова новела клубу романтики, на цей раз створена в жанрі фентезі і королівської драми, розповість про молоду правительку в світі середньовіччя, яка намагається врятувати своє гине королівство. Чи вдасться їй це і з якими палацовими інтригами вона зіткнеться? читайте в нашому повному проходженні “серце треспії”.

Головна героїня-недавно зійшла на трон молода королева, яка турбується про своє гине державі. У пошуках відповідей на питання вона таємно залишає палац і відправляється у власну пригоду, видаючи себе за простолюдинку. Які особистості зустрінуться на її шляху, хто стане її соратником у вирішенні складних проблем, а хто спробує перешкодити досягненню цілей – дізнайтеся все в проходженні серце треспії для клубу романтики.

Хто автор серце треспії в клубі романтики

Автором виступила нова сценаристка wincy, яка з 2017 року працює в іншій аналогічній грі episode і, судячи з думки читачів, пише дуже цікаві історії з продуманим сюжетом. Це англомовний автор, уродженка гонконгу, яка вже 7 років проживає в сша. Вона обіцяє, що всі глави нової новели будуть досить довгими і захоплюючими.

Загальна інформація про роман

Коли вийде серце треспії в клубі романтики

Дана візуальна новела з’явиться в оновленні з 9 по 12 жовтня. Гравцям спочатку буде доступно три серії першого сезону.

Додавайте сторінку в закладки, щоб відразу мати доступ до проходження серце треспії в клубі романтики. Ми оперативно представимо всі сюжетні гілки і особливості розвитку відносин між персонажами. Пишіть в коментарях, чи подобаються вам жанр і сеттинг, в якому виконана дана візуальна новела.