Коментарі на новинному агрегаторі Mail.Ru стали платними

194

Від автора: Mail.Ru запровадила щомісячну плату за можливість коментування на своєму новинному агрегаторі. Таким чином керівництво компанії сподівається підвищити якість висловлюваних користувачами думок.

Тепер за можливість коментування на новинному агрегаторі Mail.Ru доведеться заплатити. Вартість щомісячної передплати становить 59 руб. Цікаво, що на всіх інших проектах Mail.Ru користувачі можуть висловлювати свою думку безкоштовно.

Кореспонденту інтернет-видання TJournal вдалося отримати коментар від представника компанії. Анатолій Рожков (керівник медійних проектів Mail.Ru) зазначив, що введення платної підписки є вимушеною мірою. З її допомогою адміністрація новинного сервісу сподівається підвищити якість залишаються коментарів. До цього коментування на проекті протягом довгого часу було відключено.

Анатолій повідомив, що можливість висловлювати свою думку з’явилася на проекті знову у відповідь на прохання постійних користувачів ресурсу. При цьому керівництво новинного агрегатора вирішила піти на компроміс: повернути функцію коментування, але убезпечити його від «неадекватних» користувачів і тролів з допомогою платної підписки.
Рожков також підкреслив, що поки новий функціонал носить експериментальний характер, і його подальше майбутнє залежить від результатів тестових заїздів».