Компанія «сбер ” представила розумний медіацентр sberbox top, оснащений віртуальними асистентами салют і смарт-камерою. Він вносить різноманітність в сімейний відпочинок і заодно допомагає з домашніми клопотами. А для його підключення потрібен тільки телевізор з роз’ємом hdmi.

27

Діти настільки допитливі, що іноді добираються до контенту, який для них не призначений. На цей випадок в sberbox top є режим, що захищає малюків від небажаної інформації. Ще приставка піклується про фізичне здоров’я домочадців. Дитина чхає і відчуває себе втомленим? записати його до лікаря можна через консьєрж-сервіс»дует”. При цьому асистенти самі подзвонять в поліклініку і зроблять запис, достатньо лише попросити.

Затишний вечір

Сучасні технології спрощують вирішення повсякденних завдань і допомагають скрасити дозвілля. Якщо ваше хобі-готування їжі, можна замовити все необхідне через доставку в «самокаті», використовуючи тільки голос і sberbox top, а рецепт знайти в додатку «супер шеф». А щоб не нудьгувати в очікуванні продуктів-включити улюблену музику за допомогою віртуальних асистентів і сервісу «ощадзвук».