Konami запрошує інді-розробників створювати нові ігри на основі класичних франшиз

18

Останнім часом навколо компанії з’явилося безліч чуток про її можливе грандіозне повернення вігрову індустрію. Серед них-передбачуване відродження castlevania іліsilent hill, одних з найвідоміших ігор студії. В якості нової ініціативи японськиєрозробники оголосили конкурс інді-ігор, в якому пропонується взяти участь розробникамвідеоігр і створити свіжий проект на основі деяких класичних франшиз konami.

Конкурс ігор проводиться у співпраці з провідним видавцем манги в японії shueisha inc. У рамках проекту shueisha game creators camp. Мета проекту-підтримати розробників ігор і знайти талановитих авторів нових тайтлів. Під час цієї активностіѕһіеіѕһа надасть розробникам можливість спілкуватися і обмінюватися досвідом з іншими незалежними програмістами, акторами озвучування, гейм-дизайнерами іхудожниками.

У новому конкурсі від студії копаміінді-розробникам пропонується створити ігри на основі будь-якої з франшизяпонської компанії в жанрі екшен або шутер. Згідно з правилами івенту, авторимогут розробити ремейк або сиквел, або абсолютно нову гру, засновану на певному персонажі або механіці, за умови, що вона відноситься до однієї з класичних серій компанії. Правила навіть допускають возможностьізмененія або змішання жанрів, яких не було в оригінальних іграх.

Інді-розробники в якості розробників можуть використовувати 80 різних ігор класичних серій konami, такі як gradius, knightmare, goemon і star soldier. В якості нагород японськастудія обіцяє грошовий приз і пропозицію про те, щоб гра інді-розробника стала офіційним тайтлом konami. Компанія також надасть підтримку переможному проекту, аж до підтримки в просуванні і локалізації.

Конкурс ігор від konami триватиме до 6 січня 2022 року.