Консольна версія firegirl: hack ‘n splash rescue затримається до 2022 року

39

Thunderful publishing і розробник dejima відклали випуск firegirl: hack ‘n splash rescue для playstation 5, xbox series, playstation 4, xbox one і switch з раніше запланованої дати 14 грудня до 2022 року. Вихід версія для pc як і раніше очікується 14 числа.

“ми, звичайно, розчаровані тим, що нам довелося відкласти випуск firegirl :hack’ n splash rescue на консолях, але для нас важливо запропонувати гравцям на якісну гру, і для цього нам довелося відкласти ці версії до 2022 року, — розтлумачив засновник dejima жюльєн рібассен в прес-релізі. – ми дуже раді випустити гру на пк 14 грудня, і сподіваємося, що гравцям сподобається ознайомитися з нашими останніми коментарями в новому відео, щоб дізнатися, що ж буде далі. З нетерпінням чекаємо ще одного відео!».

У firegirl: hack ‘n splash rescue вам належить взяти на себе роль дівчинки-рятувальниці, яка вдихає життя в зубожілу місцеву пожежну частину. Відповідаючи на процедурно генеруються виклики по всьому місту, ви повинні врятувати всіх мирних жителів (і кішок!), що потрапили в біду. В трихвилинний термін! додатковий час можна заробити, туша підлих піро-монстрів, пробиваючись крізь перешкоди і використовуючи шланг в якості імпровізованого реактивного ранця, щоб прискорити стрибок і досягти недоступних в іншому випадку місць.