Користувацькі записи в Twitter незабаром стануть довшими

235

Від автора: в Twitter офіційно підтвердили зміна правил публікації користувача записів і «подолання» порогу в 140 символів. Про це повідомляється в матеріалі, розміщеному на офіційному ресурсі сервісу.

Представники Twitter офіційно підтвердили ходили по всесвітній павутині чутки про те, що в соціальній мережі будуть змінені правила розміщення твітів користувачів. Про це компанія повідомляє в публікації, яка була розміщена 24 травня на офіційному блозі соціального ресурсу.

Після вступу в силу оновлених правил публікації у встановленому ліміті довжини твітів (140 символів) не враховуватимуться ретвіти, прикріплений медіа-контент, цитати. А також імена інших користувачів, згадані у змісті посту.

Крім цього повідомляється, що згідно з новими правилами, автори твітів отримають можливість коментувати свої записи і ретвіти їх. На думку керівництва компанії, нововведення повинні позитивно позначитися на популярності соціального сервісу. Оскільки збільшення довжини переданого твіту значно розширить обсяг інформації, який зможе передати автор. Що в свою чергу полегшить весь процес ведення діалогу між користувачами.

Представники Twitter не назвали точних термінів вступу в силу нових правил. Але зазначили, що, швидше за все, це відбудеться протягом найближчих декількох місяців.