Кращі безкоштовні маркетинг плагіни для WordPress

293

Від автора: маркетингом займаються всі, в тій чи іншій мірі. Якщо ви продаєте або рекламуєте товар, ви займаєтеся маркетингом. WordPress – найкраща платформа для маркетингу, проте витрати на нього з часом можуть накопичуватися. Всі компанії рекламує преміум теми і плагіни, стверджуючи, що вони миттєво вирішать ваші проблеми. Однак якщо ваш бюджет обмежений, і ви не можете дозволити собі великі витрати на всі ці навороти, вам необхідний найменш витратний спосіб з відмінним результатом.

Саме тому ми створили список кращих плагінів з п’яти категорій, які можна використовувати для оптимізації сайту під маркетинг. В цій статті ми зробимо наголос на email-маркетинг, ecommerce, блоги, контактні форми і кнопки соціальних мереж. Саме на ці п’ять категорій потрібно звернути особливу увагу в процесі маркетингу, ці плагіни сильно допоможуть у роботі.

Що найкраще? Ці плагіни абсолютно безкоштовні! Вам знадобиться всього лише парочка безкоштовних акаунтів і кілька хвилин на навчання.

1) Email-маркетинг

Якби вам потрібно було вибрати серед всіх категорій одну, це був би email-маркетинг. Email-маркетинг – важлива частина будь-якої сучасної маркетингової компанії. Парочка плагінів можуть забезпечити вам всю маркетингову компанію.

Кращі безкоштовні маркетинг плагіни для WordPress

Якщо в якості електронної пошти ви використовуєте сервіс MailChimp, плагін MailChimp для WordPress дозволить вам підключити MailChimp аккаунт до сайту і створити свої форми. У MailChimp Forms від MailMunch є все, що потрібно для створення приголомшливих спливаючих вікон.

Не працюєте з MailChimp? Не біда. Вам підійде плагін SumoMe. Дуже потужний плагін, який працює з майже всіма сервісами електронної пошти. В плагіні є функціонал для роботи з соціальними мережами, Google Analytics, форма підписки у верхній частині сторінки, привітання і т. д. найкращий плагін, якщо ви хоч якось дбаєте про маркетинг. Серед інших плагінів можна виділити Drip і MailMunch.

2) Ecommerce

Кращі безкоштовні маркетинг плагіни для WordPress

Використовуєте WordPress як торговельний майданчик? Тоді вам знадобляться кілька потужних плагінів. WooCommerce – самий популярний, і не дарма. Плагін підтримує фізичні та цифрові товари, безліч способів оплати, а також розрахунок часу і вартості доставки в реальному часі. WooCommerce задовольнить майже будь-якого власника магазину.

Якщо ви продаєте тільки цифрові товари, спробуйте Easy Digital Downloads. Плагін володіє досить великим функціоналом: система промо кодів, графіки продажів і т. д.

3) Блоги

Відмінний блог може кожного дня збільшувати вам конверсію і залучати нових передплатників. Ці безкоштовні плагіни допоможуть вам вмить підняти ваш блог на новий рівень.

Кращі безкоштовні маркетинг плагіни для WordPress

Yoast SEO – самий очевидний вибір. Кращий у своїй області і один з найпростіших. Хороша основа для початківців SEO майстрів, а для багатьох блогерів це найважливіше. Плагін W3 Total Cache підвищить продуктивність вашого сайту, що піднімає його видачі в пошукових системах.

Для редакторів є два плагіна Edit Flow і Editorial Calendar, які пропонують два різних підходу. У обох є свої плюси. Виберіть кращий для себе.

Disqus – можливо, самий популярний плагін управління коментарями. Останній, але від цього не менш важливий плагін WP Hide Post дозволяє контролювати видимість постів.

4) Контактні форми

Якщо ви хочете визначити свою аудиторію, подивіться, який тип контактних форм ви використовуєте. Контактні форми – невід’ємна частина процесу щодо визначення та залучення аудиторії. Погана і некрасива форма може відлякати потенційних покупців.

Кращі безкоштовні маркетинг плагіни для WordPress

Contact Form 7 – один із самих наворочених плагінів контактної форми. Дуже гнучкий плагін, у якому є захист від спаму (CAPTCHA, Akismet, Honeypot) і безліч корисних розширень (окремо варто відзначити плагіни MailChimp Extension і Success Page Redirects).

Також непогані плагіни Contact Form від BestWebSoft і Jetpack contact module. Все ще не знаєте, яка форма вам більше підходить? Подивіться в нашому ТОП-6 плагінів контактних форм.

5) Соціальні мережі

Соціальні мережі – відмінний канал маркетингу, в основному з-за своєї великої аудиторії. Навіть у вашої бабусі може бути аккаунт на Facebook. Парочка плагінів допоможуть оптимізувати ваш сайт під соціальні мережі.

Кращі безкоштовні маркетинг плагіни для WordPress

Щоб спростити репост в соціальних мережах, ви можете встановити кілька гарних плагінів. Share Buttons від AddThis – простий плагін, за допомогою якого можна додати кнопки соціальних мереж в будь-якому місці.

Хочете вбудувати стрічку з соціальних мереж сайт? Вам можуть стати в нагоді плагіни Facebook Feed, Twitter Feed і Instagram Feed. Також свою стрічку можна показувати через RSS. Автоматично завантажувати контент в соціальну мережу можна за допомогою плагіна Publicize від Jetpack.

Є ще один корисний плагін — OnePress Social Locker. Плагін дозволяє приховувати певний контент, щоб користувачі могли бачити тільки після того, як поставлять лайк на Facebook, +1 або ретвитнут його.

Вичавлюємо все з маркетингу

Ці плагіни дасть вам хорошу перевагу при оптимізації вашого сайту під маркетинг. Експериментуйте з плагінами з різних категорій, щоб зрозуміти, які з них підходять вам більше.

Коли ви об’єднаєте плагіни з усіх категорій, ви отримаєте набір маркетингових інструментів, що підвищить конверсію на сайті, призведе до збільшення реєстрації користувачів через електронну пошту, а також підвищить ваші продажі. Якщо вам знадобиться більше можливостей, ви завжди зможете оновити плагіни. У будь-якому випадку, ці плагіни покривають всі потреби як підприємців, так і стартаперів з невеликим бюджетом.