Куди піти, якщо ви новачок в it? спеціальність java developer

12

Освоєння it-спеціальності не так страшно, як його малюють: досить вибрати правильний напрямок для себе, і вже через кілька місяців помітите значний прогрес. Компанія otus оголошує набір на курс “спеціалізація java developer”, який підійде навіть тим, у кого немає досвіду в програмуванні.

Заняття будуть проходити з нуля. За 15 місяців студенти подолають шлях від новачка до впевненого java-розробника і навчаться роботі з java і spring. Через 4 місяці можна претендувати на позицію junior-фахівця з java, через 6 місяців — на впевненого java-розробника, а після успішного проходження всієї програми — на посаду spring-розробника.

Навчання складається з трьох ступенів, кожна завершиться створенням окремого проекту. Перший семестр триває 4 місяці. За цей час студенти вивчать базові алгоритми і принципи архітектури додатків, навчаться налаштовувати оточення і використовувати docker. На другому ступені учасники програми освоять такі просунуті навички, як тестування і байт-код, а також напишуть повноцінне серверне додаток на java.

Третій семестр завершиться детальним зануренням у фреймворк spring. Студенти навчаться швидко проходити шлях від ідеї до production-grade і створять веб-додаток на мікросервісній архітектурі. Протягом усього навчання вести лекції та допомагати порадами будуть досвідчені викладачі, персональний ментор та кар’єрний консультант.

Керує спеціалізацією сергій петрелевич — програміст з досвідом більше 15 років, який випустив безліч студентів otus.

Після закінчення програми ви зможете претендувати на стажерські позиції з повним трудовим оформленням в партнерських фірмах: usetech, ippon technologies. Ще ваше резюме розглянуть “тінькофф«, 1c,» газпромбанк«, x5 retail group, luxoft, ozon,» крок«,» сітімобіл” та інші великі компанії. Вибір претендентів пройде на конкурсній основі з числа кращих студентів.

Заняття стартують 29 вересня і будуть проходити по середах о 20:00 і по суботах о 10: 00 за московським часом. Придбати кожен ступінь можна окремо, але при покупці повного курсу ви заощадите 25% вартості. Щоб визначитися з вибором напрямку, варто відвідати два онлайн-заходи: день відкритих дверей 14 вересня і безкоштовний практичний демоурок «збірка програми на java» 20 вересня з сергієм петрелевичем.