Квартира від ” інтергал-буд»

16

Для того, щоб стати повноцінним користувачем власної нерухомості, важливо уточнити масу нюансів з даного питання. Перше питання вибір відповідного варіанту квартири. На ринку представлений величезний асортимент конкретних пропозицій, які відносяться до різних цінових категорій. У цьому випадку важливо адекватно реагувати на цінову категорію пропозицій і не нарватися на шахраїв, які можуть прибрати все до рук. Саме тому, для того, щоб придбати дійсно гідне житло, необхідно звертати увагу тільки на перевірених забудовників.

Цікаві пропозиції надходять від забудовника «інтергал-буд», який пропонує придбати нерухомість в києві в жк причал 8. Знаходиться забудова в дарницькому районі. Є можливість купити 3 х кімнатну квартиру на позняках з поліпшеним плануванням, при зведенні якої використовуються тільки найновіші і надійні будівельні матеріали. Говорячи про переваги, варто виділити наступне:

  • планування квартир більш ніж грамотно продумані. У трикімнатних квартирах ретельно продумано зонування простору.
  • територія забезпечена необхідними системами безпеки, наявністю відеоспостереження та контролем входу.
  • при цьому вхід гарантований тільки для мешканців жк.
  • надійність забудовника підтверджена грамотним виконанням великої кількості проектів по забудові і 16-річним досвідом роботи.
  • вигідні ціни забудовник пропонує на старті продажів.

які квартири пропонуються забудовником

Жк причал 8 пропонує кілька основних типових планувань для 3-х кімнатних квартир. Вони відрізняються метражем від 83 кв. М. До 92 кв.м. Всі квартири продумані доя дрібниць, так як є великий коридор, два санвузли, містка кухня. Є можливість придбати квартиру із залученням кредитних коштів до 20-ти років. Причому процентна ставка по кредиту повністю фіксована.