Лавкрафт, комікси і шутери 90-х: forgive me father вийде в ранньому доступі steam 26 жовтня

18

Видавництво 1c entertainment і польська студія byte barrel повідомили, що ретрошутер forgive me father в дусі творів говарда лавкрафта (howard lovecraft) вийде трохи раніше запланованого терміну. Реліз в ранньому доступі steam відбудеться 26 жовтня, а не 28-го, як планувалося раніше.

Джерело зображень: steam

Forgive me father — це ретрошутер від першої особи з елементами хоррору і мальованої графікою в коміксному стилі. Грати пропонується за священика або журналіста — кожен з героїв має унікальне дерево навичок. Їм належить досліджувати похмурий лавкрафтовскій світ, повний секретів і необов’язкових для відвідування локацій, і по крихтах відновлювати історію цього божевільного місця. При цьому вони самі не повинні зійти з розуму — доведеться стежити за станом їх розуму.

Шутер намагається бути схожим на класику жанру: оточення виконано в 3d, але моделі ворогів-двомірні; на рівнях розкидані аптечки і окуляри життя; зброю не потрібно перезаряджати; під час напружених битв з безліччю опонентів з’являються посилення. Особливу увагу розробники приділяють боям: гравці зможуть покращувати зброю і екіпіровку і використовувати різні тактики, а противники будуть вести себе непередбачувано. Підвищення рівня божевілля відіб’ється на зображенні, звуковому супроводі і геймплеї.

Розробники спробували створити атмосферу ” страху і безнадії», зануривши гравців у світ «окультизму і вічного зла», де «правда змішалася з безумством». Серед противників обіцяні “монстри з ваших найгірших кошмарів”. Всі елементи світу виконані вручну. Автори спробували зробити графіку такою, щоб»будь скріншот нагадував сторінку коміксу”.

Forgive me father

У рекомендованих вимогах вказані процесор intel core i5 або еквівалентний з сімейства amd ryzen, 16 гбайт озу і відеокарта рівня nvidia geforce gtx 1050 ti. Гра буде доступна тільки англійською мовою.

В рамках фестивалю «іграм бути» в steam пропонується безкоштовна демоверсія forgive me father. Її можна завантажити до 20:00 за московським часом 7 жовтня.

Нижче можна подивитися відеоролик із записом перших 10 хвилин з пре-альфа версії, який видавець опублікував у серпні.

Команда “молодих амбітних” співробітників byte barrel базується в гданську. Зараз студія також готує mythbusters: the game — симулятор руйнівних експериментів, реліз якого відбудеться «скоро». Його також можна випробувати на майданчику valve.