Lg представила ultragear gp9-просунуту портативну колонку для геймерів за $500

11

Ігрові монітори ultragear від компанії lg мають непогану репутацію серед геймерів. Намагаючись тримати марку, виробник розширив цю серію зовсім незвичайним для неї пристроєм-ігровою колонкою gp9. Спершу може здатися, що це звичайний компактний саундбар. Однак портативна колонка, що працює на батарейках, містить кілька цікавих функцій, непомітних на перший погляд.

Джерело зображень: lg

По-перше, компанія lg оснастила новинку es9038pro — флагманським 32-бітним восьмиканальним цифро-аналоговим перетворювачем компанії ess. Завдяки цьому колонка ultragear gp9 пропонує підтримку віртуального об’ємного звуку 7.1 і володіє сертифікатом hi-res audio, що говорить про високу якість обробки звукового сигналу.

По-друге, в новинці застосовується фірмова технологія шумо – і ехоподавлення. Вона здатна відрізняти голос гравця від сторонніх шумів при роботі вбудованого мікрофона. По-третє, ultragear gp9 оснащена вбудованим акумулятором на 2600 ма·год, завдяки чому здатна пропрацювати автономно до 6 годин.

Все це доповнено rgb-підсвічуванням на передній панелі, можливістю підключення навушників, а також роз’ємами usb type-с і s/pdif. Колонка підтримує передачу звуку по bluetooth, серед заявлений кодеків значаться тільки sbc і aac. Але і це ще не все. У новинці заявлена підтримка голосових асистентів google асистент і apple siri.

Звук lg ultragear gp9 відтворює через два дводюймових сабвуфера і два 20-сантиметрових високочастотних динаміка загальною потужністю 20 вт. Новинка підтримує кілька ігрових режимів і пропонує три передустановки для еквалайзера, управляти яким можна через фірмовий додаток lg xboom.