Магазинні новини: 3 – 9 жовтня 2021 року

16

На цьому тижні в цифрових магазинах на всіх системах вийшло кілька цікавих проектів різного калібру, і майже жодного. Майже, тому що все-таки з’явилася metroid prime дляnintendo switch, довгоочікувана частина франшизи, несподіванновозрожденная з напрацювань для nintendo ds не першої свіжості. Оченьздорово виглядає і грається маленька ралійна гоночна аркада art of rally — її я раджу до додавання в список бажань іпріобретенію, якщо ви любите олдскульні перегонки і располагаетесвободнимі засобами.

Звичайно, важливим релізом тижня стала far cry 6 , що викликала різні емоції та відгуки у преси і гравців. Кому-то даний лутер з шутером зайшов добре, хтось навпаки не надихнеться явним конвеєром від ubisoft, наївно вважаючи, що шестаячасть франшизи, з far cry 3 не змінювала основний ігровойформуле, могла стати революційною. Ну а фанам серії новинкаопределенно сподобається, тут сумнівів немає. Свою аудиторію найдетремастер alan wake , що зібрала армію шанувальників гри відremedy entertainment, вперше вийшла на платформахplaystation.

Ну а далі-більше! дивіться список:

Крута олдскульна ралійна гра з віддаленою камерою іуправлінням в дусі класичних гонок в ізометричному форматі.хоча в art of rally камера не статична і дозволяє гравцеві вертетьсобой, нехай і в обмеженому полі. Зараз відбувся реліз проектана playstation 5 і playstation 4 (окремо), але раніше грапоявилась і на xbox з nintendo switch.

трейлер :

| xbox store

Нова частина серії, що не потребує додаткового представлення.у ролі дані рохас (або дані рохаса, на вибір), гравці в черговий раз відправляться на масштабні простори відкритого світу, зі зброєю ігаджетами напереваги. Як завжди, far cry 6 успадковує минулі частини, не шибко розвиваючи загальну формулу, скоріше доповнюючи її різнимифішками-міні-іграми, здібностями для головного героя і npc. Унас на сайті є огляд.

трейлер і огляд :

alan wake remastered

playstation store 8>|>/ xbox store

Довгоочікуване перевидання пригодницького детективного екшну описнику, що потрапив у дивовижний вир похмурих і опаснихсобитий, де так відразу і не розбереш — дійсність перед тобою, ілібезумная галюцинація. Варто зауважити, втім, що іграсущественно застаріла по всіх фронтах, і перездання не так чтобыстарается це виправити. У нас на сайті є огляд.

трейлер і огляд :

відкрите бета-тестування battlefield2042

playstation store (ps5) | playstation store (ps4) | xbox store

Назва говорить сама за себе — відкрите бета-тестірованіеbattlefield 2042 на консолях вже доступно всім бажаючим, і будетактівно до завтрашнього вечора. У мережі вже маса полярнихвпечатлений-хтось задоволений побаченим, у кого-то підгорають іперегріваються відеокарти. Втім, проблеми з комп’ютерною оптимізацією і примітивними комплектуючими на зразок хх50-х відеокарт і нижче, на щастя, консольщиков не торкнуться. У нас еслічто-то погано-значить погано у всіх, бггг…

трейлер :

playstation store 8>|>/ xbox store

Новий мережевий бойовик з видом від першої особи і в антуражі другої світової війни-виглядає як прямий конкурент enlisted отgaijin entertainment, тільки з менш обжерливою ціновою політикою.сама гра безкоштовна тільки для передплатників playstation plus, але доповнення до неї поки виглядають недорогими. Тоді як доповнення для гри коштують як багато ігор. Кожна.

трейлер :

jett: the far shore

playstation store

Красива і стильна пригода з акцентом на вивчення химернойвселенной. Виглядає дуже цікаво, з польотом маленького кораблика з величезним просторам, екшновими сегментами і дослідженням. Виглядає як … Хм … no man’s sky на мінімалках і безпреследования космічних і мережевих масштабів. Очікуйте огляд ігричерез тиждень-два.

трейлер :

playstation store 8>|>/ xbox store | nintendo eshop

Новий масштабний файтинг з великим ростером персонажів мультіплікаціонних франшиз компанії nickelodeon, включаючи губкубоба, черепашок ніндзя і багатьох інших. Така собі спроба російського магната увірватися на територію super smashbros. Ultimate.

трейлер :

super monkey ball banana mania

playstation store 8>|>/ xbox store | nintendo eshop

Масштабне перевидання відразу декількох ігор цієї забавної, хоч і розрахованої на специфічну аудиторію серії. Вона мені нагадує про франшизу katamari . У комплекті перевидання bananamania включені кілька сотень рівнів з super monkey ball, supermonkey ball 2 і super monkey ball deluxe.

трейлер :

playstation store

Симпатичний vr-проект з елементами полювання і виживання внедружелюбних умовах, де мисливець в будь-який момент може статьдобичей. Виглядає цікаво, але я поки не пробував.

трейлер :

Цікавий ритм-шутер з видом від першої особи і елементами«рогалика», створений всього двома розробниками. Виглядає ииграется вельми захоплююче, особливо якщо стрілянина в ритмесаундтрека вам приносить задоволення.

трейлер :

playstation store 8>|>/ xbox store

Масштабний багатокористувацький шутер, що вийшов на playstation 4 іxbox one. Доступні версії для playstation 5 і xbox series x|s, повсюдно об’єктивно перевершують цей свіжий реліз,дещо втратив в епічності розвивається на екрані війни.

трейлер :

atom rpg

xbox store 8>|>/ nintendo eshop

Класна fallout-like від збірної команди розробників з снгнаконец-то дісталася і до xbox, а незабаром повинна з’явитися і наplaystation. Познайомитися з проектом ближче можна в нашому обзорепо версії для nintendo switch.

трейлер і огляд :

metroid dread

nintendo eshop

Довгоочікуваний реліз нової частини в культовій серії metroid, відродженої з космічного попелу, в який проект був перетертий впроцесі його розробки для nintendo ds в середині 2000-х років.огляд скоро з’явиться у нас на сайті.

трейлер :

nintendo eshop

Яскрава і барвиста реінтерпретація культової головоломки, самойізвестной і популярної відеоігри, створеної в срср. Версіяconnected має мережевим режимом.

трейлер :

nintendo eshop

Нова гра від розробників двох частин fitness boxing , наэтот раз зосереджена на ще більш активних рухах,що зачіпають більше м’язів. У цьому релізі в бій йдуть не тільки рукіі торс, але і ноги. Зрозуміло, як і раніше, консоль ніяк не відстежує правильність виконання рухів, так що все на вашому шляху. Огляд гри незабаром з’явиться у нас на сайті.

трейлер :

lego marvel super heroes

nintendo eshop

Через сім років після оригінального релізу, lego marvel superheroes виходить і на портативній системі nintendo switch.познайомтеся з грою ближче в нашому огляді за посиланням нижче.

трейлер і огляд :