Microsoft обіцяє надійно захистити дані користувачів

193

Від автора: Microsoft запустить новий інструмент, який забезпечить надійний захист даних користувача під час їх передачі між сервером і пристроями. Масштабний запуск Azure Information Protection відбудеться найближчим часом.

Представники Microsoft заявили про швидкий запуск Azure Information Protection, який являє собою високоефективний засіб для забезпечення безпеки інформації під час обміну нею між пристроями і серверами. В основі нового інструменту лежить власна технологія корпорації Microsoft Rights Management, а також напрацювання інноваційного проекту з Ізраїлю Secure Islands, який був недавно куплений Microsoft.

Новий інструмент націлений, насамперед, на розробників і бізнесменів, що ведуть свою діяльність в Мережі. Додатково, щоб посилити захист переданих даних, користувач Azure Information Protection, повинен зробити спеціальну «розмітку» інформації. Це можна зробити автоматично або вручну. Після цього можна реалізувати інші методи захисту на різних рівнях.

Експерти відзначають, що можливо запуск нового інструменту пов’язаний з придбанням Microsoft соціального ресурсу LinkedIn. І подальшою інтеграцією соцмережі на загальну систему сервісів компанії. Таким чином американська корпорація сподівається реалізувати глобальну захист даних при обміні ними між пристроями.