Microsoft привезла в росію навушники з шумозаглушенням і веб-камеру з hdr

23

Microsoft представила на російському ринку відразу кілька нових гаджетів, які можуть значно полегшити повсякденні дзвінки по мережі. Компанія показала дві моделі навушників з системою шумозаглушення, а також веб-камеру, що підтримує hdr-режим для максимально чіткої і реалістичної картинки.

microsoft modern wireless headset

Навушники modern wireless headset передбачає тривале носіння протягом дня завдяки наявності м’яких амбушюрів, продуманої ергономічності і незначній вазі. Пристрій пропонує систему придушення фонових шумів, а також максимальну гучність в 91 дб. Бездротова гарнітура оснащена ємним акумулятором і може пропрацювати до 50 годин в режимі прослуховування музики або до 30 годин переговорів в сервісі microsoft teams. Повна зарядка пристрою займає 2,5 години.

microsoft modern headset wires usb – c

Модель modern headset wires usb-c отримала аналогічний рівень максимальної гучності, але пропонується вже з usb-кабелем, на якому розміщена спеціальна міні-панель для швидкого реагування на дзвінки. Також у пристрою є можливість швидкого відключення звуку з підсвічуванням-індикатором. Підключення до комп’ютера здійснюється через порт usb type-c.

microsoft modern webcam wired

Остання новинка microsoft — веб-камера modern webcam wired. Вона пропонує захоплення відео з максимальною роздільною здатністю 1080p, а також передбачає відразу кілька функцій, серед яких підтримка hdr, автоматичне фокусування, визначення балансу білого, стабілізація освітленості і можливість ретуші обличчя. Гаджет не вимагає установки драйверів для роботи. Додатково до пристрою пропонується система кріплення для фіксації на моніторі, ноутбуці або столі.

Вартість бездротових навушників modern wireless headset в росії становить 6990 рублів. Дротова гарнітура wired headset usb-c і веб-камера modern webcam wired обійдуться покупцям в 4990 рублів.