Microsoft розповіла про нововведення і вартість office 2021

17

Microsoft готується до запуску першої стабільної версії операційної системи windows 11, який відбудеться 5 жовтня. Разом з нею користувачам стане доступний новий офісний пакет додатків, взаємодіяти з яким можна буде як в рамках підписки microsoft 365, так і шляхом покупки і скачування локальної версії office 2021. За кілька днів до цієї події розробники розповіли, що нового слід чекати користувачам від офісного пакету, а також повідомили, скільки він буде коштувати.

Зображення: microsoft

Перш за все слід зазначити, що office 2021 отримав підтримку ряду інструментів спільної роботи, які вже були доступні в microsoft 365. Тепер користувачам office 2021 стане доступний сервіс microsoft teams для особистого користування, завдяки чому можна буде спілкуватися з ким завгодно, в тому числі по відеозв’язку. Разом з цим з’явиться підтримка спільного редагування офісних документів в режимі реального часу з можливістю використання хмарного простору onedrive для зберігання даних. Користувачам достатньо авторизуватися в office 2021 зі своїм обліковим записом microsoft, щоб отримати безкоштовно 5 гбайт хмарного сховища onedrive.

Зображення: microsoft

Відзначаються зміни зовнішнього вигляду користувальницького інтерфейсу microsoft 365 і office 365. Елементи інтерфейсу були оновлені, щоб краще відповідати сучасному стилю оформлення і допомагати користувачам зосередитися на виконанні поставлених завдань. Розробники задіяли нейтральну колірну палітру, закруглені кути вікон, барвисті індикатори присутності і багато іншого, що в сукупності робить офісний пакет зручним і продуктивним інструментом для взаємодії з документами. Теми додатків офісного пакету тепер автоматично підлаштовуються під темний або світлий режим windows. Крім того, кожне з офісних додатків отримало якісь менш помітні поліпшення і нові функції.

Зображення: microsoft

Що стосується вартості, то office 2021 для дому та навчання обійдеться в $150. За ці гроші користувач отримає доступ до word, excel, powerpoint, onenote і teams на комп’ютерах з windows і macos. Пакет для дому та бізнесу, який крім уже згаданих додатків включає в себе outlook і дозвіл на використання додатків в комерційних цілях, оцінений в $250. Ціна microsoft 365, який включає в себе розширені версії word, excel, powerpoint, onenote, outlook, onedrive, editor, family safety для windows, macos і мобільних пристроїв, а також access і publisher для windows, для фізичних осіб становить $6,99 на місяць або $69,99 на рік. В рамках сімейного тарифу, що відкриває доступ шести користувачам, взаємодіяти з microsoft 365 можна за $9,99 на місяць або $99,99 на рік.