Міцно, але не вражає. Критики оцінили call of duty vanguard

16

Ембарго на публікацію оглядів call of duty: vanguard спало. Рецензій поки не дуже багато, але і по ним можна скласти певне уявлення про те, якою вийшла нова частина іменитої франшизи.

Для playstation 5 до моменту написання новини залишено всього 10 рецензій, а для пк — чотири. Для версії xbox series x і зовсім нічого немає. Більш того, дійсно велике змі в списку всього одне — це gamespot. Решта являють собою видання подрібніше, що змушує задуматися про пріоритизацію роздачі ключів. Цілком можливо, що заздалегідь їх отримало дуже обмежене число лояльних activision blizzard сайтів.

Навіть на підставі цих десяти рецензій середній бал вийшов рівним 79 – не дуже вражаюча оцінка. Ось що пишуть про гру критики:

«call of duty vanguard не зуміла показати другу світову такою, якою вона ніколи не було раніше. Але це все ще відмінний шутер від першої особи. У кампанії повно епічних і драматичних моментів, мультиплеер веселий і швидкий, в ньому в два рази більше карт, ніж в попередній грі. Новий режим зомбі неймовірно захоплюючий”, – захоплювався автор hobby consolas, який поставив тайтлу 87/100.

” call of duty vanguard-міцна, але нічим не примітна гра багаторічної франшизи. На технічному рівні це одна з найбільш вражаючих ігор на сьогоднішній день. На рівні геймплея-нічого такого, чого ви не бачили раніше», — стримано похвалив гру журналіст attack of the fanboy, 80/100.

” купуючи call of duty, ви знаєте, що отримаєте. Це благословення і прокляття vanguard. Одні її елементи виглядають добре в рамках франшизи, інші-не дуже. Основа геймплея все ще сильна, мультиплеер захоплює, в кампанії повно по-справжньому напружених моментів. Але якщо об’єднати ці дві складові, оголяться шви. Сума частин послаблює ціле, не роблячи ставку на щось одне»,-уклав автор gamespot, який присудив новинці 70/100.

Реліз call of duty vanguard відбувся 5 листопада. Гра вийде на всіх актуальних платформах, крім switch.